בישראל 2012 גביית חובות בכלל וגביית שיקים בפרט, ידועות כאחת ה- "רעות החולות" של עולם העסקים הישראלי. במקום לעסוק במכירות, בשיווק ובפיתוח העסק, אלפי בעלי עסקים משקיעים זמן, כסף, שעות עבודה מרובות, שיחות טלפון וכד', בגביית חובות ובגביית שיקים. ולמרות כל זאת, הם אינם מתקדמים באופן ממשי לכדי גבייה מלאה.

למרות שהמחוקק אינו משאיר את בעל העסק- הזוכה – זה שחייבים לו – תלוי באוויר, עדיין חשוב לזכור שגביית חובות בכלל וגביית שיקים בפרט, זו מיומנות ואמנות גם יחד.

כדאי שתדע, תיקי ההוצאה לפועל מופעלים אך ורק על ידי הזוכים. כלומר, זה לא מספיק שפתחת תיק בהוצל"פ כנגד החייב, לשכת ההוצל"פ אינה דואגת לגביית חובות, עליך לפעול בתיק באופן מיומן ומדויק, על מנת שהתיק יישא פרי ובאמת תתבצע בו גביית חובות או גביית שיקים. ההוצאה לפועל רק מספקת לך פלטפורמה חוקית לפעולה, זה הכל. באחריותך להפעיל, להניע ולקדם את התיק.

גביית חובות מהירה ומקצועית,

דורשת הכרה יסודית של מערכת ההוצאה לפועל ומגוון ההליכים הקיימים בה. בנוסף, דרושים, זמן, כסף ומשאבי מידע התורמים להצלחה בגביית חובות יסודית ובגביית שיקים מלאה. חשוב להכיר את כל ההליכים האפשריים ולדעת לבחור את ההליך המתאים בכל זמן נתון. חשוב לדעת כיצד להכין את הבקשות ואיך למקסם את ניהול התיק כך שייווצרו סיכויים גבוהים לגביית חובות.

בנוסף, כדאי להשתמש גם במערכת מחשוב מתקדמת, המקושרת למערכות המחשוב של ההוצאה לפעול, וכך ניתן להתעדכן ולטפל ביעילות בתיק. אך מעל לכל, חשוב להבין בתחום, להתמקצע בו. לדעת לבנות אסטרטגיה ובחינה מדוקדקת לגבי החוב, גובה הסכום וההליכים שבהם כדאי לנקות על מנת לבצע גביית חובות מוצלחת. לעיתים, כדאי להימנע מלפתוח תיק בהוצאה לפועל, וכדאי להשתמש בדרך של 'גביה רכה' על מנת למצות את כל האפשרויות הקיימות ולנסות לבצע גביית שיקים וגביית חובות ללא הליכים משפטיים. גם כאן, נדרשים כישורים ומיומנויות של אבחון מדויק, ניהול מו"מ ברמה גבוהה, תזרים מידע שוטף על החייב וכלים נוספים, המאפשרים את גביית החובות ואת גביית השיקים בדרך של 'גביה רכה'.

כלי נוסף המסייע בגביית חובות ובגביית שיקים הוא מערכת איתור חייבים.

במשרדנו קיימת מערכת יעילה ומיומנת באיתור חייבים, כתובותיהם ואיסוף מידע רלוונטי לגביהם. מערכת זו גם מרכזת את הפעולות הנדרשות לצורך גביית שיקים כגון: ניסוח ושליחת מכתבי התראה, בירור ואיתור, הכנת תביעות, ביצוע מסירות משפטיות, פתית תיקים, מעקב אחרי תשלומים ועוד, ועוד.

לסיכום, גביית שיקים וגביית חובות הן מקצוע ומיומנות לכל דבר וענין. מעבר להבנה והכרת המערכת המשפטית, הן דורשות, זמן, כסף, מיומנות, הכרה של נקודות תורפה וניסיון רב, כל אלו יחד מסייעים בתהליך של גביית שקים ושל גביית חובות באופן מוצלח. לכן, רצוי וכדאי להשאיר את המקצוע לבעלי מקצוע, ולתת להם לטפל במה שהם מתמחים בו, בזמן שאתה ממשיך ומפתח את העסק שלך.

לפרטים נוספים ולתאום פגישה עם נציגינו אנו מזמינים אותך למלא את הטופס הרשמה בתחילת עמוד זה
ואנו ניצור עמך קשר תוך זמן קצר

לקבלת פתרון מהיר בנושאי שיקים חוזרים

ניתן לחייג אלינו: 0722-78-78-78

57 Comments

 1. מי מפחד מצ'קים חוזרים? | Echeck – קניית צ'קים חוזרים
  24 בפברואר 2013 at 12:06

  [...] גביית שיקים – פתרון לשיקים חוזרים [...]

 2. רכישת צ'קים חוזרים | Echeck – קניית צ'קים חוזרים
  16 בפברואר 2013 at 13:56

  [...] גביית שיקים – פתרון לשיקים חוזרים [...]

 3. כללים בסיסיים לכל אמצעי תשלום | Echeck – קניית צ'קים חוזרים
  14 באוקטובר 2012 at 14:31

  [...] גביית שיקים – פתרון לשיקים חוזרים [...]

 4. בדיקת צ'קים | Echeck – קניית צ'קים חוזרים
  11 באוקטובר 2012 at 13:26

  [...] גביית שיקים – פתרון לשיקים חוזרים [...]

 5. חסרונות של כל אמצעי תשלום | Echeck – קניית צ'קים חוזרים
  3 באוקטובר 2012 at 13:18

  [...] גביית שיקים – פתרון לשיקים חוזרים [...]

 6. שימוש בצ'קים – היסטוריה | Echeck – קניית צ'קים חוזרים
  12 בספטמבר 2012 at 14:43

  [...] גביית שיקים – פתרון לשיקים חוזרים [...]

 7. בדיקת צ'קים באמצעות בנק ישראל | Echeck – קניית צ'קים חוזרים
  12 בספטמבר 2012 at 9:37

  [...] ·מיתוג ויחסי ציבור באינטרנט - Designed By IBrandU כל הזכויות שמורות © 2012 גביית שיקים – פתרון לשיקים חוזרים [...]